Uus-Meremaa: tööpäevad ja riigipühad 2027
Uus-Meremaa, 2027: 248–250 tööpäeva, sõltuvalt piirkonnast. Üleriigilisi riigipühi on 11, lisaks on piirkondadel oma pühad. Täpse arvu leiad allolevast tabelist või kalkulaatorist, kui valid piirkonna.
Uus-Meremaa 2027 lühidalt
Tööpäevade arv sõltub piirkonnast. Vali piirkond, et näha täpset arvu.
Kuupäevavahemik ei ole sobiv.
Andmete laadimine ebaõnnestus.
Riigipühad 2027
Jaanuar
- 1. jaan Reede New Year's Day
- 4. jaan Esmaspäev Day after New Year's Day
- 25. jaan Esmaspäev Wellington Anniversary Day Greater Wellington, Manawatū Whanganui
Veebruar
- 1. veebr Esmaspäev Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) Auckland, Northland, Waikato, Gisborne, Bay of Plenty
- 1. veebr Esmaspäev Nelson Anniversary Day Nelson
- 8. veebr Esmaspäev Waitangi Day
Märts
- 8. märts Esmaspäev Taranaki Anniversary Day Taranaki
- 22. märts Esmaspäev Otago Anniversary Day Otago
- 26. märts Reede Good Friday
- 29. märts Esmaspäev Easter Monday
- 30. märts Teisipäev Southland Anniversary Day Southland
Aprill
- 26. apr Esmaspäev Anzac Day
Juuni
- 7. juuni Esmaspäev King's Birthday
- 25. juuni Reede Matariki
September
- 27. sept Esmaspäev Dominion Day (Canterbury (South) Anniversary Day) Canterbury
Oktoober
- 22. okt Reede Hawke's Bay Anniversary Day Hawke's Bay
- 25. okt Esmaspäev Labour Day
November
- 1. nov Esmaspäev Marlborough Anniversary Day Marlborough
- 12. nov Reede Canterbury (North & Central) Anniversary Day (Canterbury Anniversary Day) Canterbury
- 29. nov Esmaspäev Chatham Islands Anniversary Day Chatham Islands Territory
- 29. nov Esmaspäev Westland Anniversary Day Te Tai o Poutini
Detsember
- 27. dets Esmaspäev Christmas Day
- 28. dets Teisipäev Boxing Day
Tööpäevad kuude kaupa 2027, üleriigiliste pühade järgi
| Kuu | Tööpäevi | Normtunnid | Riigipühad |
|---|---|---|---|
| Jaanuar 01.01 New Year's Day, 04.01 Day after New Year's Day | 19 | 152 | 01.01 New Year's Day, 04.01 Day after New Year's Day |
| Veebruar 08.02 Waitangi Day | 19 | 152 | 08.02 Waitangi Day |
| Märts 26.03 Good Friday, 29.03 Easter Monday | 21 | 168 | 26.03 Good Friday, 29.03 Easter Monday |
| Aprill 26.04 Anzac Day | 21 | 168 | 26.04 Anzac Day |
| Mai | 21 | 168 | |
| Juuni 07.06 King's Birthday, 25.06 Matariki | 20 | 160 | 07.06 King's Birthday, 25.06 Matariki |
| Juuli | 22 | 176 | |
| August | 22 | 176 | |
| September | 22 | 176 | |
| Oktoober 25.10 Labour Day | 20 | 160 | 25.10 Labour Day |
| November | 22 | 176 | |
| Detsember 27.12 Christmas Day, 28.12 Boxing Day | 21 | 168 | 27.12 Christmas Day, 28.12 Boxing Day |
| Kokku | 250 | 2000 |
Tööpäevad piirkonniti 2027
| Piirkond | Tööpäevi | Normtunnid | Piirkonna oma pühad tööpäevadel |
|---|---|---|---|
| Auckland01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Bay of Plenty01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Canterbury27.09 Dominion Day (Canterbury (South) Anniversary Day), 12.11 Canterbury (North & Central) Anniversary Day (Canterbury Anniversary Day) | 248 | 1984 | 27.09 Dominion Day (Canterbury (South) Anniversary Day), 12.11 Canterbury (North & Central) Anniversary Day (Canterbury Anniversary Day) |
| Chatham Islands Territory29.11 Chatham Islands Anniversary Day | 249 | 1992 | 29.11 Chatham Islands Anniversary Day |
| Gisborne01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Greater Wellington25.01 Wellington Anniversary Day | 249 | 1992 | 25.01 Wellington Anniversary Day |
| Hawke's Bay22.10 Hawke's Bay Anniversary Day | 249 | 1992 | 22.10 Hawke's Bay Anniversary Day |
| Manawatū Whanganui25.01 Wellington Anniversary Day | 249 | 1992 | 25.01 Wellington Anniversary Day |
| Marlborough01.11 Marlborough Anniversary Day | 249 | 1992 | 01.11 Marlborough Anniversary Day |
| Nelson01.02 Nelson Anniversary Day | 249 | 1992 | 01.02 Nelson Anniversary Day |
| Northland01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Otago22.03 Otago Anniversary Day | 249 | 1992 | 22.03 Otago Anniversary Day |
| Southland30.03 Southland Anniversary Day | 249 | 1992 | 30.03 Southland Anniversary Day |
| Taranaki08.03 Taranaki Anniversary Day | 249 | 1992 | 08.03 Taranaki Anniversary Day |
| Te Tai o Poutini29.11 Westland Anniversary Day | 249 | 1992 | 29.11 Westland Anniversary Day |
| Waikato01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 01.02 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Muud piirkonnad | 250 | 2000 | ainult üleriigilised pühad |
Kuidas see toimib?
See kalkulaator arvutab tööpäevad, riigipühad ja lühendatud tööpäevad valitud riigi ja perioodi jaoks. Tööpäevaks loetakse päev, mis ei ole nädalavahetus (laupäev ja pühapäev, Egiptuses reede ja laupäev) ega riigipüha. Lühendatud tööpäevad: Eestis on vahetult uusaasta, iseseisvuspäeva, võidupüha ja jõululaupäeva eel olev tööpäev 3 tundi lühem. Lätis ja Leedus on iga riigipüha eel olev tööpäev 1 tunni võrra lühem (Läti tööseadus § 135, Leedu töökoodeks art 112).
Andmed pärinevad Nager.Date avalikust pühadeandmebaasist, mida uuendatakse iga-aastaselt.
Korduma kippuvad küsimused
Mida loetakse tööpäevaks?
Mis on lühendatud tööpäev?
Miks mõned riigipühad ei mõjuta tööpäevade arvu?
Kuidas arvutatakse tööajafond?
Tööpäevad ja riigipühad teistes riikides
- Ahvenamaa
- Albaania
- Ameerika Ühendriigid
- Andorra
- Argentina
- Armeenia
- Austraalia
- Austria
- Bahama
- Barbados
- Belgia
- Belize
- Benin
- Boliivia
- Bosnia ja Hertsegoviina
- Botswana
- Brasiilia
- Bulgaaria
- Colombia
- Costa Rica
- Dominikaani Vabariik
- Ecuador
- Eesti
- Egiptus
- El Salvador
- Filipiinid
- Fääri saared
- Gabon
- Gambia
- Ghana
- Gibraltar
- Grenada
- Gruusia
- Gröönimaa
- Guatemala
- Guernsey
- Guyana
- Haiti
- Hiina
- Hispaania
- Holland
- Honduras
- Hongkongi erihalduspiirkond
- Horvaatia
- Iirimaa
- Indoneesia
- Island
- Itaalia
- Jaapan
- Jamaica
- Jersey
- Kanada
- Kasahstan
- Keenia
- Kongo DV
- Kongo Vabariik
- Kreeka
- Kuuba
- Küpros
- Leedu
- Lesotho
- Liechtenstein
- Luksemburg
- Lõuna-Aafrika Vabariik
- Lõuna-Korea
- Läti
- Madagaskar
- Malta
- Mani saar
- Maroko
- Mehhiko
- Moldova
- Monaco
- Mongoolia
- Montenegro
- Montserrat
- Mosambiik
- Namiibia
- Nicaragua
- Nigeeria
- Niger
- Norra
- Paapua Uus-Guinea
- Panama
- Paraguay
- Peruu
- Poola
- Portugal
- Prantsusmaa
- Puerto Rico
- Põhja-Makedoonia
- Rootsi
- Rumeenia
- Saksamaa
- San Marino
- Seišellid
- Serbia
- Singapur
- Slovakkia
- Sloveenia
- Soome
- Suriname
- Svalbard ja Jan Mayen
- Šveits
- Zimbabwe
- Taani
- Tšehhi
- Tšiili
- Tuneesia
- Türgi
- Ukraina
- Ungari
- Uruguay
- Uus-Meremaa
- Valgevene
- Vatikan
- Venemaa
- Venezuela
- Vietnam
- Ühendkuningriik
Seotud kalkulaatorid
Puhkuse planeerija
Planeeri puhkus nii, et puhkusepäevad, riigipühad ja nädalavahetused annaksid kokku võimalikult pikad vabad perioodid. Kolm plaani kolme eesmärgiga.
Tunnipalga kalkulaator
Arvuta aasta- või kuupalgast tunnitasu ja tunnitasust kuu- või aastapalk.
Palgatasu arvestus
Arvuta, kui palju brutopalgast palgata puudutud tundide eest maha arvatakse.
Palgakalkulaator 2026
Arvuta brutopalgast netopalk või vastupidi, koos kõigi Eesti tööjõumaksude ja tööandja kogukuluga.