Uus-Meremaa: tööpäevad ja riigipühad 2025
Uus-Meremaa, 2025: 248–250 tööpäeva, sõltuvalt piirkonnast. Üleriigilisi riigipühi on 11, lisaks on piirkondadel oma pühad. Täpse arvu leiad allolevast tabelist või kalkulaatorist, kui valid piirkonna.
Uus-Meremaa 2025 lühidalt
Tööpäevade arv sõltub piirkonnast. Vali piirkond, et näha täpset arvu.
Kuupäevavahemik ei ole sobiv.
Andmete laadimine ebaõnnestus.
Riigipühad 2025
Jaanuar
- 1. jaan Kolmapäev New Year's Day
- 2. jaan Neljapäev Day after New Year's Day
- 20. jaan Esmaspäev Wellington Anniversary Day Greater Wellington, Manawatū Whanganui
- 27. jaan Esmaspäev Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) Auckland, Northland, Waikato, Gisborne, Bay of Plenty
Veebruar
- 3. veebr Esmaspäev Nelson Anniversary Day Nelson
- 6. veebr Neljapäev Waitangi Day
Märts
- 10. märts Esmaspäev Taranaki Anniversary Day Taranaki
- 24. märts Esmaspäev Otago Anniversary Day Otago
Aprill
- 18. apr Reede Good Friday
- 21. apr Esmaspäev Easter Monday
- 22. apr Teisipäev Southland Anniversary Day Southland
- 25. apr Reede Anzac Day
Juuni
- 2. juuni Esmaspäev King's Birthday
- 20. juuni Reede Matariki
September
- 22. sept Esmaspäev Dominion Day (Canterbury (South) Anniversary Day) Canterbury
Oktoober
- 24. okt Reede Hawke's Bay Anniversary Day Hawke's Bay
- 27. okt Esmaspäev Labour Day
November
- 3. nov Esmaspäev Marlborough Anniversary Day Marlborough
- 14. nov Reede Canterbury (North & Central) Anniversary Day (Canterbury Anniversary Day) Canterbury
Detsember
- 1. dets Esmaspäev Chatham Islands Anniversary Day Chatham Islands Territory
- 1. dets Esmaspäev Westland Anniversary Day Te Tai o Poutini
- 25. dets Neljapäev Christmas Day
- 26. dets Reede Boxing Day
Tööpäevad kuude kaupa 2025, üleriigiliste pühade järgi
| Kuu | Tööpäevi | Normtunnid | Riigipühad |
|---|---|---|---|
| Jaanuar 01.01 New Year's Day, 02.01 Day after New Year's Day | 21 | 168 | 01.01 New Year's Day, 02.01 Day after New Year's Day |
| Veebruar 06.02 Waitangi Day | 19 | 152 | 06.02 Waitangi Day |
| Märts | 21 | 168 | |
| Aprill 18.04 Good Friday, 21.04 Easter Monday, 25.04 Anzac Day | 19 | 152 | 18.04 Good Friday, 21.04 Easter Monday, 25.04 Anzac Day |
| Mai | 22 | 176 | |
| Juuni 02.06 King's Birthday, 20.06 Matariki | 19 | 152 | 02.06 King's Birthday, 20.06 Matariki |
| Juuli | 23 | 184 | |
| August | 21 | 168 | |
| September | 22 | 176 | |
| Oktoober 27.10 Labour Day | 22 | 176 | 27.10 Labour Day |
| November | 20 | 160 | |
| Detsember 25.12 Christmas Day, 26.12 Boxing Day | 21 | 168 | 25.12 Christmas Day, 26.12 Boxing Day |
| Kokku | 250 | 2000 |
Tööpäevad piirkonniti 2025
| Piirkond | Tööpäevi | Normtunnid | Piirkonna oma pühad tööpäevadel |
|---|---|---|---|
| Auckland27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Bay of Plenty27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Canterbury22.09 Dominion Day (Canterbury (South) Anniversary Day), 14.11 Canterbury (North & Central) Anniversary Day (Canterbury Anniversary Day) | 248 | 1984 | 22.09 Dominion Day (Canterbury (South) Anniversary Day), 14.11 Canterbury (North & Central) Anniversary Day (Canterbury Anniversary Day) |
| Chatham Islands Territory01.12 Chatham Islands Anniversary Day | 249 | 1992 | 01.12 Chatham Islands Anniversary Day |
| Gisborne27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Greater Wellington20.01 Wellington Anniversary Day | 249 | 1992 | 20.01 Wellington Anniversary Day |
| Hawke's Bay24.10 Hawke's Bay Anniversary Day | 249 | 1992 | 24.10 Hawke's Bay Anniversary Day |
| Manawatū Whanganui20.01 Wellington Anniversary Day | 249 | 1992 | 20.01 Wellington Anniversary Day |
| Marlborough03.11 Marlborough Anniversary Day | 249 | 1992 | 03.11 Marlborough Anniversary Day |
| Nelson03.02 Nelson Anniversary Day | 249 | 1992 | 03.02 Nelson Anniversary Day |
| Northland27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Otago24.03 Otago Anniversary Day | 249 | 1992 | 24.03 Otago Anniversary Day |
| Southland22.04 Southland Anniversary Day | 249 | 1992 | 22.04 Southland Anniversary Day |
| Taranaki10.03 Taranaki Anniversary Day | 249 | 1992 | 10.03 Taranaki Anniversary Day |
| Te Tai o Poutini01.12 Westland Anniversary Day | 249 | 1992 | 01.12 Westland Anniversary Day |
| Waikato27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) | 249 | 1992 | 27.01 Auckland/Northland Anniversary Day (Auckland Anniversary Day) |
| Muud piirkonnad | 250 | 2000 | ainult üleriigilised pühad |
Kuidas see toimib?
See kalkulaator arvutab tööpäevad, riigipühad ja lühendatud tööpäevad valitud riigi ja perioodi jaoks. Tööpäevaks loetakse päev, mis ei ole nädalavahetus (laupäev ja pühapäev, Egiptuses reede ja laupäev) ega riigipüha. Lühendatud tööpäevad: Eestis on vahetult uusaasta, iseseisvuspäeva, võidupüha ja jõululaupäeva eel olev tööpäev 3 tundi lühem. Lätis ja Leedus on iga riigipüha eel olev tööpäev 1 tunni võrra lühem (Läti tööseadus § 135, Leedu töökoodeks art 112).
Andmed pärinevad Nager.Date avalikust pühadeandmebaasist, mida uuendatakse iga-aastaselt.
Korduma kippuvad küsimused
Mida loetakse tööpäevaks?
Mis on lühendatud tööpäev?
Miks mõned riigipühad ei mõjuta tööpäevade arvu?
Kuidas arvutatakse tööajafond?
Tööpäevad ja riigipühad teistes riikides
- Ahvenamaa
- Albaania
- Ameerika Ühendriigid
- Andorra
- Argentina
- Armeenia
- Austraalia
- Austria
- Bahama
- Barbados
- Belgia
- Belize
- Benin
- Boliivia
- Bosnia ja Hertsegoviina
- Botswana
- Brasiilia
- Bulgaaria
- Colombia
- Costa Rica
- Dominikaani Vabariik
- Ecuador
- Eesti
- Egiptus
- El Salvador
- Filipiinid
- Fääri saared
- Gabon
- Gambia
- Ghana
- Gibraltar
- Grenada
- Gruusia
- Gröönimaa
- Guatemala
- Guernsey
- Guyana
- Haiti
- Hiina
- Hispaania
- Holland
- Honduras
- Hongkongi erihalduspiirkond
- Horvaatia
- Iirimaa
- Indoneesia
- Island
- Itaalia
- Jaapan
- Jamaica
- Jersey
- Kanada
- Kasahstan
- Keenia
- Kongo DV
- Kongo Vabariik
- Kreeka
- Kuuba
- Küpros
- Leedu
- Lesotho
- Liechtenstein
- Luksemburg
- Lõuna-Aafrika Vabariik
- Lõuna-Korea
- Läti
- Madagaskar
- Malta
- Mani saar
- Maroko
- Mehhiko
- Moldova
- Monaco
- Mongoolia
- Montenegro
- Montserrat
- Mosambiik
- Namiibia
- Nicaragua
- Nigeeria
- Niger
- Norra
- Paapua Uus-Guinea
- Panama
- Paraguay
- Peruu
- Poola
- Portugal
- Prantsusmaa
- Puerto Rico
- Põhja-Makedoonia
- Rootsi
- Rumeenia
- Saksamaa
- San Marino
- Seišellid
- Serbia
- Singapur
- Slovakkia
- Sloveenia
- Soome
- Suriname
- Svalbard ja Jan Mayen
- Šveits
- Zimbabwe
- Taani
- Tšehhi
- Tšiili
- Tuneesia
- Türgi
- Ukraina
- Ungari
- Uruguay
- Uus-Meremaa
- Valgevene
- Vatikan
- Venemaa
- Venezuela
- Vietnam
- Ühendkuningriik
Seotud kalkulaatorid
Puhkuse planeerija
Planeeri puhkus nii, et puhkusepäevad, riigipühad ja nädalavahetused annaksid kokku võimalikult pikad vabad perioodid. Kolm plaani kolme eesmärgiga.
Tunnipalga kalkulaator
Arvuta aasta- või kuupalgast tunnitasu ja tunnitasust kuu- või aastapalk.
Palgatasu arvestus
Arvuta, kui palju brutopalgast palgata puudutud tundide eest maha arvatakse.
Palgakalkulaator 2026
Arvuta brutopalgast netopalk või vastupidi, koos kõigi Eesti tööjõumaksude ja tööandja kogukuluga.