Hispaania: tööpäevad ja riigipühad 2027
Hispaania, 2027: 251–254 tööpäeva, sõltuvalt piirkonnast. Üleriigilisi riigipühi on 10, lisaks on piirkondadel oma pühad. Täpse arvu leiad allolevast tabelist või kalkulaatorist, kui valid piirkonna.
Hispaania 2027 lühidalt
Tööpäevade arv sõltub piirkonnast. Vali piirkond, et näha täpset arvu.
Kuupäevavahemik ei ole sobiv.
Andmete laadimine ebaõnnestus.
Riigipühad 2027
Jaanuar
- 1. jaan Reede Año Nuevo (New Year's Day)
- 6. jaan Kolmapäev Día de Reyes / Epifanía del Señor (Epiphany)
Veebruar
- 28. veebr Pühapäev Día de Andalucía (Day of Andalucía) Andalucía Nädalavahetus
Märts
- 1. märts Esmaspäev Dia de les Illes Balears (Day of the Balearic Islands) Illes Balears
- 25. märts Neljapäev Jueves Santo (Maundy Thursday) Andalucía, Aragón, Castilla y León, Castilla-La Mancha, Canarias, Extremadura, Galicia, Illes Balears, La Rioja, Madrid, Murcia, Nafarroako Foru Komunitatea, Asturias, Euskal Herria, Cantabria
- 26. märts Reede Viernes Santo (Good Friday)
- 29. märts Esmaspäev Lunes de Pascua (Easter Monday) Catalunya, Illes Balears, La Rioja, Nafarroako Foru Komunitatea, Euskal Herria, Valenciana
Aprill
- 23. apr Reede San Jorge (Día de Aragón) (Day of Aragón) Aragón
- 23. apr Reede Día de Castilla y León (Castile and León Day) Castilla y León
Mai
- 1. mai Laupäev Fiesta del trabajo (Labour Day) Nädalavahetus
- 2. mai Pühapäev Fiesta de la Comunidad de Madrid (Day of Madrid) Madrid Nädalavahetus
- 17. mai Esmaspäev Día das Letras Galegas (Galician Literature Day) Galicia
- 27. mai Neljapäev Corpus Christi Castilla-La Mancha
- 30. mai Pühapäev Día de Canarias (Day of the Canary Islands) Canarias Nädalavahetus
- 31. mai Esmaspäev Día de la Región Castilla-La Mancha (Day of Castilla-La Mancha) Castilla-La Mancha
Juuni
- 9. juuni Kolmapäev Día de la Región de Murcia (Day of Murcia) Murcia
- 9. juuni Kolmapäev Día de La Rioja (Day of La Rioja) La Rioja
- 24. juuni Neljapäev Sant Joan (St. John's Day) Catalunya, Valenciana
Juuli
- 25. juuli Pühapäev Santiago Apóstol Galicia, Euskal Herria Nädalavahetus
- 28. juuli Kolmapäev Día de las Instituciones de Cantabria (Day of the Cantabrian Institutions) Cantabria
August
- 15. aug Pühapäev Asunción (Assumption) Nädalavahetus
September
- 8. sept Kolmapäev Día de Asturias (Day of Asturias) Asturias
- 8. sept Kolmapäev Día de Extremadura (Day of Extremadura) Extremadura
- 11. sept Laupäev Diada Nacional de Catalunya (National Day of Catalonia) Catalunya Nädalavahetus
- 15. sept Kolmapäev Festividad de la Bien Aparecida (Feast of Our Lady of Bien Aparecida) Cantabria
Oktoober
- 9. okt Laupäev Dia de la Comunitat Valenciana (Day of the Valencian Community) Valenciana Nädalavahetus
- 12. okt Teisipäev Fiesta Nacional de España (National Day of Spain)
November
- 1. nov Esmaspäev Día de todos los Santos (All Saints Day)
Detsember
- 6. dets Esmaspäev Día de la Constitución (Constitution Day)
- 8. dets Kolmapäev Inmaculada Concepción (Immaculate Conception)
- 25. dets Laupäev Navidad (Christmas Day) Nädalavahetus
- 26. dets Pühapäev Feast of Saint Stephen (St. Stephen's Day) Catalunya Nädalavahetus
Tööpäevad kuude kaupa 2027, üleriigiliste pühade järgi
| Kuu | Tööpäevi | Normtunnid | Riigipühad |
|---|---|---|---|
| Jaanuar 01.01 Año Nuevo (New Year's Day), 06.01 Día de Reyes / Epifanía del Señor (Epiphany) | 19 | 152 | 01.01 Año Nuevo (New Year's Day), 06.01 Día de Reyes / Epifanía del Señor (Epiphany) |
| Veebruar | 20 | 160 | |
| Märts 26.03 Viernes Santo (Good Friday) | 22 | 176 | 26.03 Viernes Santo (Good Friday) |
| Aprill | 22 | 176 | |
| Mai 01.05 Fiesta del trabajo (Labour Day) | 21 | 168 | 01.05 Fiesta del trabajo (Labour Day) |
| Juuni | 22 | 176 | |
| Juuli | 22 | 176 | |
| August 15.08 Asunción (Assumption) | 22 | 176 | 15.08 Asunción (Assumption) |
| September | 22 | 176 | |
| Oktoober 12.10 Fiesta Nacional de España (National Day of Spain) | 20 | 160 | 12.10 Fiesta Nacional de España (National Day of Spain) |
| November 01.11 Día de todos los Santos (All Saints Day) | 21 | 168 | 01.11 Día de todos los Santos (All Saints Day) |
| Detsember 06.12 Día de la Constitución (Constitution Day), 08.12 Inmaculada Concepción (Immaculate Conception), 25.12 Navidad (Christmas Day) | 21 | 168 | 06.12 Día de la Constitución (Constitution Day), 08.12 Inmaculada Concepción (Immaculate Conception), 25.12 Navidad (Christmas Day) |
| Kokku | 254 | 2032 |
Tööpäevad piirkonniti 2027
| Piirkond | Tööpäevi | Normtunnid | Piirkonna oma pühad tööpäevadel |
|---|---|---|---|
| Andalucía25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday) | 253 | 2024 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday) |
| Aragón25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 23.04 San Jorge (Día de Aragón) (Day of Aragón) | 252 | 2016 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 23.04 San Jorge (Día de Aragón) (Day of Aragón) |
| Asturias25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 08.09 Día de Asturias (Day of Asturias) | 252 | 2016 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 08.09 Día de Asturias (Day of Asturias) |
| Canarias25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday) | 253 | 2024 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday) |
| Cantabria25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 28.07 Día de las Instituciones de Cantabria (Day of the Cantabrian Institutions), 15.09 Festividad de la Bien Aparecida (Feast of Our Lady of Bien Aparecida) | 251 | 2008 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 28.07 Día de las Instituciones de Cantabria (Day of the Cantabrian Institutions), 15.09 Festividad de la Bien Aparecida (Feast of Our Lady of Bien Aparecida) |
| Castilla y León25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 23.04 Día de Castilla y León (Castile and León Day) | 252 | 2016 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 23.04 Día de Castilla y León (Castile and León Day) |
| Castilla-La Mancha25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 27.05 Corpus Christi, 31.05 Día de la Región Castilla-La Mancha (Day of Castilla-La Mancha) | 251 | 2008 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 27.05 Corpus Christi, 31.05 Día de la Región Castilla-La Mancha (Day of Castilla-La Mancha) |
| Catalunya29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday), 24.06 Sant Joan (St. John's Day) | 252 | 2016 | 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday), 24.06 Sant Joan (St. John's Day) |
| Euskal Herria25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday) | 252 | 2016 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday) |
| Extremadura25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 08.09 Día de Extremadura (Day of Extremadura) | 252 | 2016 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 08.09 Día de Extremadura (Day of Extremadura) |
| Galicia25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 17.05 Día das Letras Galegas (Galician Literature Day) | 252 | 2016 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 17.05 Día das Letras Galegas (Galician Literature Day) |
| Illes Balears01.03 Dia de les Illes Balears (Day of the Balearic Islands), 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday) | 251 | 2008 | 01.03 Dia de les Illes Balears (Day of the Balearic Islands), 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday) |
| La Rioja25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday), 09.06 Día de La Rioja (Day of La Rioja) | 251 | 2008 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday), 09.06 Día de La Rioja (Day of La Rioja) |
| Madrid25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday) | 253 | 2024 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday) |
| Murcia25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 09.06 Día de la Región de Murcia (Day of Murcia) | 252 | 2016 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 09.06 Día de la Región de Murcia (Day of Murcia) |
| Nafarroako Foru Komunitatea25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday) | 252 | 2016 | 25.03 Jueves Santo (Maundy Thursday), 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday) |
| Valenciana29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday), 24.06 Sant Joan (St. John's Day) | 252 | 2016 | 29.03 Lunes de Pascua (Easter Monday), 24.06 Sant Joan (St. John's Day) |
| Muud piirkonnad | 254 | 2032 | ainult üleriigilised pühad |
Kuidas see toimib?
See kalkulaator arvutab tööpäevad, riigipühad ja lühendatud tööpäevad valitud riigi ja perioodi jaoks. Tööpäevaks loetakse päev, mis ei ole nädalavahetus (laupäev ja pühapäev, Egiptuses reede ja laupäev) ega riigipüha. Lühendatud tööpäevad: Eestis on vahetult uusaasta, iseseisvuspäeva, võidupüha ja jõululaupäeva eel olev tööpäev 3 tundi lühem. Lätis ja Leedus on iga riigipüha eel olev tööpäev 1 tunni võrra lühem (Läti tööseadus § 135, Leedu töökoodeks art 112).
Andmed pärinevad Nager.Date avalikust pühadeandmebaasist, mida uuendatakse iga-aastaselt.
Korduma kippuvad küsimused
Mida loetakse tööpäevaks?
Mis on lühendatud tööpäev?
Miks mõned riigipühad ei mõjuta tööpäevade arvu?
Kuidas arvutatakse tööajafond?
Tööpäevad ja riigipühad teistes riikides
- Ahvenamaa
- Albaania
- Ameerika Ühendriigid
- Andorra
- Argentina
- Armeenia
- Austraalia
- Austria
- Bahama
- Barbados
- Belgia
- Belize
- Benin
- Boliivia
- Bosnia ja Hertsegoviina
- Botswana
- Brasiilia
- Bulgaaria
- Colombia
- Costa Rica
- Dominikaani Vabariik
- Ecuador
- Eesti
- Egiptus
- El Salvador
- Filipiinid
- Fääri saared
- Gabon
- Gambia
- Ghana
- Gibraltar
- Grenada
- Gruusia
- Gröönimaa
- Guatemala
- Guernsey
- Guyana
- Haiti
- Hiina
- Hispaania
- Holland
- Honduras
- Hongkongi erihalduspiirkond
- Horvaatia
- Iirimaa
- Indoneesia
- Island
- Itaalia
- Jaapan
- Jamaica
- Jersey
- Kanada
- Kasahstan
- Keenia
- Kongo DV
- Kongo Vabariik
- Kreeka
- Kuuba
- Küpros
- Leedu
- Lesotho
- Liechtenstein
- Luksemburg
- Lõuna-Aafrika Vabariik
- Lõuna-Korea
- Läti
- Madagaskar
- Malta
- Mani saar
- Maroko
- Mehhiko
- Moldova
- Monaco
- Mongoolia
- Montenegro
- Montserrat
- Mosambiik
- Namiibia
- Nicaragua
- Nigeeria
- Niger
- Norra
- Paapua Uus-Guinea
- Panama
- Paraguay
- Peruu
- Poola
- Portugal
- Prantsusmaa
- Puerto Rico
- Põhja-Makedoonia
- Rootsi
- Rumeenia
- Saksamaa
- San Marino
- Seišellid
- Serbia
- Singapur
- Slovakkia
- Sloveenia
- Soome
- Suriname
- Svalbard ja Jan Mayen
- Šveits
- Zimbabwe
- Taani
- Tšehhi
- Tšiili
- Tuneesia
- Türgi
- Ukraina
- Ungari
- Uruguay
- Uus-Meremaa
- Valgevene
- Vatikan
- Venemaa
- Venezuela
- Vietnam
- Ühendkuningriik
Seotud kalkulaatorid
Puhkuse planeerija
Planeeri puhkus nii, et puhkusepäevad, riigipühad ja nädalavahetused annaksid kokku võimalikult pikad vabad perioodid. Kolm plaani kolme eesmärgiga.
Tunnipalga kalkulaator
Arvuta aasta- või kuupalgast tunnitasu ja tunnitasust kuu- või aastapalk.
Palgatasu arvestus
Arvuta, kui palju brutopalgast palgata puudutud tundide eest maha arvatakse.
Palgakalkulaator 2026
Arvuta brutopalgast netopalk või vastupidi, koos kõigi Eesti tööjõumaksude ja tööandja kogukuluga.